Captain Swan

Příběh Emmy a Killiana

2. série

Emma a její matka propadnou portálem do Začarovaného lesa, kde se Emma poprvé setkává s Killianem. Ten se ze začátku vydává za kováře, ve skutečnosti ale spolupracuje s Corou, aby zjistil informace o Storybrooku. Emma pozná, že jim lže a uhodí na něj, aby jim řekl, jaké jsou jeho záměry. Nakonec Hook přizná pravdu a společně s Emmou se vydají na stonek, aby získali kouzelný kompas od obra, aby se dostali zpět do Storybrooku. Nakonec jej získají, ale Emma mu nevěří, bojí se zrady a nakonec tam Hooka nechává připoutaného v hradu, ze kterého se ale nakonec dostane. Má ale Emmě za zlé, že mu nevěřila a tak se z nich stávají protivníci. Když se Cora a Hook chystají dostat portálem do Storybrooku, Emma a spol je zastaví a vrátí se domů. Cora a Hook nakonec ale i tak najdou cestu, jak se dostat do Storybrooku také.

Hook se chce pomstít Rampelníkovi, za to že zabil jeho přítelkyni Milah (ex-manželku Rampelníka) a postřelí Belle. Chvíli na to ho ale srazí auto a Emma dojede na místo činu, Hook skončí v nemocnici. I tak to ale nevzdává a později Rampelníka znovu napadne.

Henry je unesen do Země-nezemě a Emma s její rodinou ho chtějí jít hledat, potřebují ale kouzelnou fazoli, kterou předtím Hook ukradl. Nakonec se v něm ale pohne svědomí a vrátí se, aby jim v hledání pomohl.

3. série

Část třetí série se odehrává v Zemi-nezemi, kde se Emma a Killian pomalu sbližují. Emma a její rodina se snaží zachránit Henryho, kterého unesl Petr Pan. Otec Emmy je otrávený snovým přízrakem a Hook se s ním vydává na falešnou misi, aby mu zachránil život. I když ze začátku neznají přesný důvod, je mu Emma vděčná za to, že pomohl jejímu otci. Killian chce jako poděkování polibek, který mu Emma nakonec dá. Komentuje to ale tak, že to bylo poprvé a naposledy. Později narazí na Neala (ex-partnera Emmy) o kterém si všichni myslí, že je mrtví. Aby ho zachránili, musí každý přiznat nějaké tajemství. Hook se přizná k polibku s Emmou a také k tomu, že k ní cítí něco víc. Neal si postupně začne všímat, že mezi Emmou a Hookem se něco děje. Hook ji řekne, že o ni bude bojovat a že to bude nakonec ona sama, kdo ho bude chtít. Nakonec Henryho zachrání a vrací se zpět.

Po návratu Hook Nealovi oznámí, že jim dá prostor, aby se zkusili s Emmou kvůli Henrymu usmířit, jde ale vidět, že mu to nedělá radost a že má o Emmu stále zájem. Kvůli nové kletbě se všichni kromě Emmy a Henryho vracejí do Začarovaného lesa. Emma a její syn odjíždí pryč, ale ztratí paměť, nepamatují si nic co se stalo a mají fiktivní vzpomínky na jejich život.

O rok později Hook najde Emmu a snaží se ji přimět, aby si vzpomněla. Ta mu nevěří ani slovo, ale nakonec vypije lektvar, po kterém se ji všechny vzpomínky vrátí. Emma za tu dobu ale začala žít úplně jiný život, který se ji z minuty na minutu hroutí. Nakonec se vrací do Storybrooku, protože její rodina je znovu v nebezpečí.

Zelena pomocí lsti zakleje Hooka (Hook poprvé přiznává, že miluje Emmu.) aby mohl polibkem vzít Emmě její moc. On to nakonec neudělá, ale jelikož se ho později Zelena a Rampelník pokusí utopit, Emma mu dává umělé dýchání. Když se jejich rty dotknou, Emma přichází o své magické schopnosti. Hook se ji snaží nějak přiblížit, ale Emma ho odmítá a drží si od něj odstup. Na scéně se znovu objeví Neal, který po nové kletbě zmizel. Je to ale jen chvíle, protože Neal je magicky propojený s jeho otcem, kterého se snažil zachránit, aby žil musí Neal zemřít.

Hrdinové se snaží porazit Zelenu, která chce kouzlem změnit minulost. Po jejím poražení se ale otvírá časový portál, který vtáhne Emmu. Hook ji nakonec následuje a propadají do doby, kde se poprvé setkávají Sněhurka a Krasoň (Emminy rodiče). Díky Emmě ale k jejich setkání nedojde a tak je v ohrožení fakt, že se vůbec kdy dali dohromady. Hook a Emma musí vymyslet, jak je znovu poslat na cestu, při které se do sebe její rodiče zamilovali a přitom se spolu sami sbližují. Nakonec se jim povede vše urovnat a vrací se do Storybrook, Emma je Hookovi vděčná za pomoc a zjistí, že aby ji mohl Hook tehdy najít, musel udat svou loď za kouzelnou fazoli. Killian přiznává, že to udělal kvůli ní a Emma ho znovu políbí.

4. série

Do Storybrook se dostává Elsa (Ledové království) a začíná nové dobrodružství. Killian doufá, že teď už mu Emma dovolí, aby byli spolu. Ona si od něj ale i přesto drží jistý odstup. Emma uvízne s Elsou v ledové jeskyni a málem přitom umrzne, Hook se ji snaží dostat za každou cenu ven a všem kolem začíná být jasné, že se do ní Hook zamiloval. Když před ním Emma znovu utíká, tak na ni Hook uhodí, že mu nevěří a že si od něj drží odstup. Emma přiznává, že ho nechce ztratit, protože každý s kým si kdy začala zemřel. Hook ji slibuje, že ho neztratí, protože přežívání je jedna z věcí, co mu jde nejlépe. Emma nakonec udělá první krok a pozve Hooka na rande. Ten je z toho velmi překvapený.

Hook chce Emmu překvapit a uzavře dohodu s Rampelníkem, ten mu vrací jeho ruku. První rande se Emmě a Hokkovi vydaří, až na fakt, že Hook začíná pociťovat, že něco není v pořádku po tom, co se mu vrátila jeho ruka. Začíná být agresivní a nakonec zjistí, že se mu s jeho rukou vracejí i jeho návyky z minulosti. Rampelník kouzlo zvrátí, ale později využije Hooka k tomu, aby mu pomohl v nekalostech. Emma a Killian se dají oficiálně dohromady. Emma začíná mít problémy se svou mocí a snaží se stranit své rodiny, aby někomu neublížila. Rampelník ji slíbí, že ji pomůže, aby se své moci zbavila, je to ale lest, při kterém by Emma skončila v kouzelném klobouku, který vysává magii. Hook ví o tom, co ten klobouk umí a snaží se Emmě pomoct. Rampelník mu vezme srdce a později mu přikazuje, co má dělat. Elsa nakonec přemluví Emmu, aby se své moci nevzdávala. Rampelník přikáže Hookovi, aby chytil do klobouku víly. Díky magické moci klobouku se chce Rampelník osvobodit od moci dýky temných. Při rituálu chce zabít Hooka, ale na poslední chvíli ho zachrání Emma a spol. Emma mu vrací jeho srdce, Hook ji znovu říká, že se ho Emma jen tak nezbaví.

Emma a Killian si užívají šťastné chvilky do té doby, než se ve městě objeví Cruela, Uršula a Malaficent. Začínají na povrch vycházet některé temná tajemství z minulosti. Hook Emmě přiznává, že se bojí, že jako bývalý padouch nemůže mít svůj šťastný konec. Emma se ho ptá, co je pro něj jeho šťastný konec a on ji odpovídá, že je to ona.

Autor přepíše události některých příběhů a hrdinové se tak dostávají do alternativní reality. Emma je zakletá ve věži, jako nebezpečná čarodějnice. Jediný kdo zná pravdu je Henry. Ten vyhledá Hooka, který slouží na lodi kapitána Černovouse. Hook mu pomůže a společně vysvobodí Emmu, ta si na vše také pamatuje, ale Hook na ni ne. I tak jde ale vidět, že je mu Emma více než sympatická. Učí Hooka bojovat a ten ji pak zachrání před jejími rodiči, kteří jsou v alternativní realitě zloduši (vše je tam otočené tak, že hrdinové jsou špatní a zloduši dobří). Krasoň zabíjí Hooka před Emmou, tu to velmi zasáhne. Později přiznává, že lituje toho, že nikdy neřekla Hookovi, co k němu cítí. Nakonec je ale vše zachráněno a hrdinové se z alternativní reality vracejí do té pravé. Hook je znovu naživu a Emma je velmi šťastná, málem mu přizná, že ho miluje, ale v poslední chvíli si to rozmyslí a neřekne mu to. Městem se prohání temnota a chce pohltit Reginu, Emma ji ale zachrání a stává se tak novou Temnou místo Rampelníka. Předtím než to Emma udělá, řekne Hookovi, že ho miluje. Temnota ji pohltí a Emma mizí neznámo kam.

5. série

Hrdinové hledají Emmu a vracejí se tak do Začarovaného lesa, kde ji nakonec najdou. Emma bojuje proti tomu, aby ji přemohla její temná část a hrdinové se snaží najít způsob, jak ji zbavit prokletí. Hrdinové se najednou vracejí zpět do Storybrook a nepamatují si, co se stalo. Na scénu přichází Emma, která je plnohodnotná temná a sděluje jim, že při své snaze zachránit jí, neuspěli. Všichni jsou zmatení a neví, co si o tom myslet. (Doplním.)

6. série

(Doplním.)

7. série

Tato série se odehrává o několik let později, hlavním hrdinou je tady již dospělý Henry. V jednom z flashbacků se objevuje Hook, který společně s Reginou přišli na pomoc Henrymu do jiné reality. Henry se vyptává na Emmu, o které Hook i Regina mlží, proč vlastně nepřišla s nimi. Killian naráží na svou alternativní verzi (z alternativní reality, kterou vytvořilo přání Emmy v S6) ten ho napadne a pomocí kouzla omládne a začne se za originálního Hooka vydávat. Emma se nakonec objeví přesně ve chvíli, kdy se Henry vyptává na Emmu, teď již alternativního Hooka, který neví co říct. Emma Henrymu oznamuje, že je těhotná a že Killian chtěl, aby byla v klidu. Alternativní Hook si uvědomuje svou chybu a kde najít pravého Killiana. Porvou se spolu a alternativní Hook při tom málem zemře. Na scéně se objevuje Emma, které Killy hned vysvětlí, co se stalo. Alternativní Hook přiznává, že hledal svůj šťastný konec. Jeho příběh byl úplně jiný, než u originálního Hooka. Regina v alternativní realitě totiž neseslala prvotní kletbu a Hook zde má dceru Alice, kterou potřebuje najít. Emma ho nakonec vyléčí a ten se přidává k Henrymu a Regine v realitě, ve které teď Henry žije. Emma a Killian se spolu vracejí do Storybrook.